czwartek, 9 kwietnia 2009

Spełniamy marzenia

Zgodnie z obietnicą, specjalnie dla lavinki krasnal rowerowy. Choć w sumie rowerowy jest on tylko z przypadku. Bo tak naprawdę, jak podaje oficjalny portal wrocławskich krasnali, jest to krasnal kinoman. Zresztą, jak się niedawno dowiedziałem, jest to druga wersja krasnala. Pierwsza powstała w roku 2007 z okazji rozpoczynającego się wtedy Festiwalu Era Nowe Horyzonty (nota bene bardzo Was na niego zapraszam) i wyglądał tak.


źródło: wroclaw.hydral.com.pl

Nie pytajcie, nie wiem co się z nim stało, za krótko mieszkam we Wrocławiu:)
Ten obecny jest, moim zdaniem, trochę brzydszy, ale tak jak poprzednik, bardziej on jednak kinoman niż rowerzysta;) Mimo wszystko szyku im nie można odmówić.

5 komentarzy:

 1. Krasnal rewelacja! Ale pierwsza wersja bardziej mi się podobała - taki bardziej przyjazny niż jego następca... Ten pierwszy jedzie tak szykownie na rowerku a ten drugi to widać, że ambicja nie pozwala mu zejść poniżej 40km/h :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo ten drugi goni pierwszego! Ot co!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kinoman... cyklista... ważne ze się kręci ;-)

  A mi się ten drugi bardziej podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie się bardziej podoba drugi est z jednej rodziny co pozostałe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako ciekawostka powiem, że tego pierwszego najpierw próbowano go naruszyć, następnie komuś się udało i pozbyto go głowy w lipcu (informacja z 30 lipca 2007), a całkiem zniknął we wrześniu (informacja z 16 września 2007). Jego miejsce zajął drugi 21 listopada 2007 roku :) Wszystko można przeczytać i pooglądać na forum o Wrocławskich Krasnoludkach www.krasnalove.pl :)

  OdpowiedzUsuń